השניצל הכי טוב בתל אביב

העיר תל אביב נחשבת לאורך שנים כאחת ערי התרבות והקולינריה הישראלית, אליה נמשכים גם לא מעט שפים צעירים וגם מוכרים, אשר מנסים להמציא את  המנה הבאה שתטריף את החך שלנו.אך לא יחד עם אותן מסעדות קולינריות בעלות שם עולמי לפעמים, מתחבאים אי שם בין הסמטאות והרחובות הצרים של תל אביב, מנות קסומות ומיוחדת. וישנה מנה אחת שכבר שנים נחשבת לא רק למנה אוסטרית, אלא למנה כמעט בינלאומית והיא לא אחרת מאשר מנת השניצל. את המנה הזו תוכלו למצוא במגוון מסעדות ובסוגים שונים, אבל בשביל שתוכלו למצוא את השניצל הכי טוב בתל אביב, כדאי שתישארו למאמר הבא.

שניצל מסורתי

ישנם לא מעט סוגים של שניצלים, צורות הגשה, תיבול, צורות ועוד. ככל הנראה שנמשיך לראות לא מעט וריאציות שונות של שניצל בארץ ישראל, אבל ישנה צורה אחת שנחשבת למסורתית וה"רגילה". והיא כמובן מנת השניצל שמגיעה בצורת לב או חזה ומטוגנת בלא יותר מידי משתנים ותבלינים.

שניצל ציון

את השניצל הזה תוכלו למצוא בירקון 61 תל אביב, הוא נחשב לאחד ממוסדות האוכל של תל אביב ונמצא שם עוד רגע מעל ל30 שנה ואת השניצל תוכלו לקבל בפיתה, בגט או בצלחת. השניצל של ציון נחשב לפופולרי ואפילו נכתב שיר לכבודו על ידי מאיר אריאל.

שניצל בחלה

השניצל של נופר זוהר נחשב יחסית למסורתי אבל גם כן חדשני וחתרני, מכיוון שהוא שוכב בתוך חלת שבת קטנה עם מעט מטבוחה שהיא לא חריפה מדי וגם לא מתוקה מדי. הכריך עצמו מלא בכל טוב יחד עם חצילים ופלפלים חריפים, ואת כל הקסם הזה תוכלו לבצע דרך הזמנת ווטספ או איסוף מיפו.

שניצלים לא מהעולם הזה

השניצל שמגיע מאוסטריה מוכר גם בגרסת הבקר שלו, אומנם הוא לא כל כך פופלרי בישראל ומה שמשאיר פתח לעוד סוגים שונים של שניצלים חתרניים וחדשים.

שניצל מלכה

אייל שני כמובן אחראי על אחד השניצלים המטורפים בתל אביב כשהוא מנצח על שניצל מלכה ברחוב דפנה 2. השניצל עצמו ממולא עם פירה ומגיע עם תוספות חזרת ואחרות, אך הטעם  הוא אינו טעם שעוד יצא לכם לטעום אי פעם.

שניצל מנטנטן

מסעדה יפנית הממוקמת בנחלת בנימין 57 ואחראית על מנת שניצל מעניינת לא פחות מאחרות שהזכרנו, כאשר היא מצפה פרגית או בשר לבן בציפוי פנקו ואיתו מגיע סלט כרוב וחרדל. ישנה עוד מעט שמגיעה יחד עם השניצל הזה והיא מגיעה עם תוספת אורז, תפוח אדמה גזר ובצל תחת תבשיל קארי יפני.

אבל ללא ספק שזה השניצל הכי טוב של תל אביב – https://pullkele.co.il/

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *